geç kalınmış karalamalar

Kimdir?

K

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de dünyaya geldi. Orada büyüdü, Balıkesir, Bursa, Yalova ve İstanbul’da yaşadı. Mersin ve Balıkesir’deki çeşitli gazetelerde Grafik Tasarım, Sayfa Tasarımcısı, İçerik Editörlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü, çeşitli Radyolarda Seslendirme, Program Yapımcılığı ve Yayın Koordinatörlüğü ve Yöneticilik yaptı.

Balıkesir’de gazetecilik yıllarında başladığı sinema merakına İstanbul’da devam etti. Yirmi yılı aşkın bir süredir içerisinde olduğu Grafik Tasarım dünyasında İstanbul’da özel bir sektörde çalışmaya devam ediyor.

Büyük bir keyifle yaptığı Grafik Tasarım, Sosyal Medya, Bilgisayarlı Stilistlik, E-Ticaret eğitimlerine Okademi.com.tr‘de devam ediyor.

Mizanpajına karar veremeyip içerisinde yer alacak şiirlerini eleyemediği için bir türlü çıkaramadığı Yalnızlık Lügatı adında bir şiir kitabı mevcut.

Golden köpeği Ada, tekir kedisi Cadı ve konuşmayan Sultan Papağanı Eros ile beraber yaşayan, futbolu borsada değil arsada seven bir Sarı-Lacivert sevdalısı.

geç kalınmış karalamalar

Son Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Kategoriler

Meta